З історії села

Село Козлівка, що являється центром сільської ради двох населених пунктів – с. Козлівки та с.Мальовничого, розташоване на відстані 8 км від районного центру

м.Шаргорода, на відстані 25 км до найближчої залізничної станції Ярошенка.

За старим адміністративним поділом село Козлівка  належало до Кам`янець-Подільської губернії, Могилів-Подільського повіту, Шаргородської волості.

Більше 380 років назад на місці села був хутір, де проживала сім*я на прізвище –Козлюки. На місці хутора трохи пізніше розвинулося село. І назвали його Козлівка. Така історія села за розповіддями старожилів.

В 1913 році село нараховувало вже 176 дворів із 861 жителем. В дні жовтневої революції  селяни активно включилися в боротьбу проти гнобителів, знищили панський маєток, а сам пан Клопотовський , на якого працювали кріпаки-жителі села, втік.

В січні місяці 1918 року в селі встановлено Радянську владу. В 1931 році утворився  колгосп, а в 1932 році всі селяни вже були членами колгоспу.

 На відстані 1,0 км від села Козлівка розташоване невелике село Паціорово ( нині Мальовниче ). В цьому селі був свій колгосп, де працювали селяни. А в 1950 році колгоспи були об*єднані  у господарство * Більшовик* із центром в с.Козлівка. А в другій половині липня місяця 1954 року  с.Мальовниче ввійшло до складу Козлівської сільської ради.

В даний час на території територіальної громади проживає 1046 чоловік постійного населення, в тому числі в селі Козлівка проживає 719 чоловік постійного населення.

На території села діють 2 сільськогосподарських підприємства:

·                     СТОВ * Хлібороб *             

·                      фермерське господарство * Сузір*я К *

При СТОВ * Хлібороб * діють олійня, круподерка, хлібопекарня, млин.

На території сільської ради розміщені і діють заклади соціальної сфери села:

загальноосвітня школа 1-111 ступенів, дошкільний навчальний заклад, сільська бібліотека, будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт, римокатолицька церква і православна церква, діють 4 торгових точки, відділення * Укрпошта *. Автобусне сполучення  із м.Шаргород складає 4 рейси щоденно.

Населені пункти газифіковані в 2004 році.

Водозабезпечення  населення- із колодязів.